Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rogóźno: Trzy osoby zginęły w wypadku

Utworzony przez Gość, 15 sierpnia 2008 r. o 11:05 Powrót do artykułu
onnnaa napisał:
Do wszystkich tych ,którzy tak bardzo piętnują Łukasza : Założe sie ze większości z was zdarzyło sie jechać pod wpływem tylko mieliscie szczęscie i wróciliście w całości do swoich domów , tak samo z tą szybką jazdą - ktory z was cwaniaczków jezdzi tak przepisowo po drogach - ZADEN - więc podarujcie sobie te głupie teksty o dożywociu !!! bardzo mi ich wszystkich szkoda .
nigdy nie jechałam i nie będę tolerować jazdy pod wpływem alkoholu; lekceważenie zagrożenia i tolerancja takich zachować prowadzi do takich właśnie sytuacji. i nie sądzę aby większość z czytelników postępowała w tak głupi sposób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name=CYTAT(onnnaa @ 17.08.2008, 10:44) Do wszystkich tych ,którzy tak bardzo piętnują Łukasza : Założe sie ze większości z was zdarzyło sie jechać pod wpływem tylko mieliscie szczęscie i wróciliście w całości do swoich domów , tak samo z tą szybką jazdą - ktory z was cwaniaczków jezdzi tak przepisowo po drogach - ZADEN - więc podarujcie sobie te głupie teksty o dożywociu !!! bardzo mi ich wszystkich szkoda . [/quote] cwaniaczki?? ja mam 20 lat a ty nie wiem ile, wiem jedno napewno mniej w zyciu przeszłaś co ja! powiem CI tak: jezdze po całej europie samochodem osobowym od dwóch lat (wiec nie takie przypadki, wypadki widziałem) i nigdy przenigdy nie wsiadłem po alkoholu do swojego samochodu wogóle do auta!!! to juz jest przestepstwo!! (nie rozumiem takiego czegoś nawet jak bym wsiadł po alkoholu i nic by sie nie stało to by mnie sumienie dreczyło! tak nie można!) a z prekością??? jezeli jestes trzezwa to mozesz sobie pozwolic na szybką jazde! ale nie w polsce!! jakie tu masz drogi?? dziewczyno?? czy ty byłaś kiedyś gdzieś dalej niz woj. lubelskie?? widze ze nie! moze pojedziesz kiedyś do szwecji szwajcari lub nawet niemiec! ogólnie to i za granicą nie przekraczam 140km/h nie to ze nie mam czym.. apropo taj kary.. to jest skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LF napisał:
hmmm.... odnosnie pytan postawionych przez Mariana: co sie dzialo dzien wczesniej: wielka impreza nad jeziorem na ktorej bylo od groma i jeszcze wiecej dzieciakow. wieczor i noc: niewielka roznica- impreza trwa nadal. zmienia sie tylko stezenie alkoholu we krwi tych ktorzy bawia sie najmocniej. rankiem: zidiociali koledzy Lukasza podkradaja mu kluczyki od samochodu gdy ten zdarzyl zasnac. na podwojnym gazie jezdza "pozyczonym" samochodem w poblizu jeziora. ktos budzi Lukasza zeby go poinformowac o tym fakcie. ten wpada w szal, bluzga kolegow po czym oswiadcza ze zaden z nich nie bedzie jechal tym samochodem do lbn, ze pakuje brejdaka w samochod i "kto jeszcze chce sie z nim juz teraz zabrac niech wsiada". nie mysli o tym aby odczekac troche po przebudzeniu. nie mija dlugi czas gdy 5 osob jedzie rozpedzona audicą na trasie na ktora pol godziny wczesniej spadl deszcz i grad. BUM! reszte znamy. co do sledztwa i procesu: sledztwo jest juz zakonczone, papiery wszystkie poszly do sadu. w najblizszym wolnym terminie odbedzie sie rozprawa. i tu chyba najwieksza niespodziewanka od samego wypadku: wg przewidywan kierowca dostanie- UWAGA- 5 LAT! gora 6. przemawiaja za nim okolicznosci lagodzace w postaci: -przyznania sie do winy -NIEDLUGIEGO CZASU POSIADANIA PRAWA JAZDY wniosek- kazdy gowniarz ze swiezym prawkiem nie ma sie co przejmowac swoja jazda bo nawet jak wjedzie w przystanek pelen ludzi albo w kolumne przedszkolakow otrzyma lagodny wyrok za to ze jezdzi od paru miesiecy...;/ DOH!!!! a im bardziej doswiadczony kierowca spowoduje wypadek tym wiekszy wyrok dostanie... OT NASZ K******i WYMIAR SPRAWIEDLIWOSCI. w prostym rozrachunku za kazde pozbawione przez siebie mlode zycie bedzie odpowiadal 1,5 roku do 2. a i to przy dobrych wiatrach bo przy dobrym sprawowaniu wyjdzie po 2-3 latach. pozdrawiam
Nie bylo cie tam wiec nie wiesz jak bylo i co sie dzialo bo cie tam nie bylo wiec nie masz prawa sie wyrazac na ten temat!!!! ja wiem jak to bylo dokladnie i ch*** wam wszystkim do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mila napisał:
Nie bylo cie tam wiec nie wiesz jak bylo i co sie dzialo bo cie tam nie bylo wiec nie masz prawa sie wyrazac na ten temat!!!! ja wiem jak to bylo dokladnie i ch*** wam wszystkim do tego
Taak?A ty bylas? to moze powiedz jak bylas ? a moze to ty jestes ta co jechala z nimi ? to powiedz.czemu Adas moj chlopak nie wsiadl z przodu tylko ty wcisnelas dupee?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka. napisał:
Taak?A ty bylas? to moze powiedz jak bylas ? a moze to ty jestes ta co jechala z nimi ? to powiedz.czemu Adas moj chlopak nie wsiadl z przodu tylko ty wcisnelas dupee?
co ty pieprzysz!!! gdyby nie twój naje***y kolega wszyscy by zyli!!!!!! on jest pier***niety!! po pijanemu jechac to trzeba miec niezle nasrane we łbie a ci którzy bronią pijaków i piratów niech sie zaczną leczyc!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co ty pieprzysz!!! gdyby nie twój naje***y kolega wszyscy by zyli!!!!!! on jest pier***niety!! po pijanemu jechac to trzeba miec niezle nasrane we łbie a ci którzy bronią pijaków i piratów niech sie zaczną leczyc!!!!!!!!!!!!
Kolego. sam masz nasrane we lbie.chcesz mi cos powiedziec?to ku*** ustawmy sie.zal mi ciebie naprawde.tylko wiesz coo / nie zycze Ci aby bliska ci osoba zginela.bo to co przezylam ja po smierci chlopaka to bylo nie do opisania.dalej to przeywam.pomysl co rodzice przezywajaa?zal czlowieku zaal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedstaw sie a nie tylko piszesz LF. Chcesz porozmawiacc?Nikt nie wiem jak bylo.I gowno masz do powiedzenia!! po co sie mam przedstawiac? nie widze w tym najmniejszego sensu... o.O powinno wystarczyc ze znalam obydwu chlopakow oraz jedna z dziewczyn. rozmawiac? caly czas probuje tu konstruktywnie rozmawiac ale sie nieszczesliwie sklada ze poziom intelektu niektorych tu osob stanowi niemal niemozliwa bariere dla konwersacji ktorej styl by mi odpowiadal. a znizac sie nie mam zamiaru. co do osadzania czy ktos wie jak bylo- sadze ze jednak najblizej prawdy jest prokurator i sledczy prowadzacy sprawe tego wypadku. i jeszcze jedno- jesli mam cos do powiedzenia to nigdy nie jest to gowno. przytoczylam suche fakty odnosnie aktualnej sytuacji. natomiast Ty moja droga od paru juz stron nic innego nie wnosisz do tego tematu oprocz wyzwisk, bluzgow i negacji wszelkich wypowiedzi ktore w jakikolwiek sposob odbiegaja od Twojego pojmowania calej sytuacji. wiec zastanow sie kto tu utrzymuje swoje wypowiedzi w gownianym tonie. Nie bylo cie tam wiec nie wiesz jak bylo i co sie dzialo bo cie tam nie bylo wiec nie masz prawa sie wyrazac na ten temat!!!! ja wiem jak to bylo dokladnie i ch*** wam wszystkim do tego ok, skoro Ty wiesz to sie wyrazaj na ten temat:) dalej to przeywam.pomysl co rodzice przezywajaa?zal czlowieku zaal przezywaj. ale w gruncie rzeczy co ma przezywanie czyjes do faktu ze gowniarz jechal zmeczony, na kacu po calonocnej imprezie? dwie odrebne sprawy. jakby nie pil, jakby nie jechal jak wariat- nie byloby co przezywac. SIMPLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno jest pewne, kierowca był pijany, zmęczony, zdenerwowany i jeszcze chciał się popisać szybką jazdą. Winę należy zrzucić na młodzieńczą głupotę i brak doświadczenia, które jak to w życiu przychodzi zazwyczaj z wiekiem. Wkrótce rozprawa. Mam nadzieję, że sąd weźmie wszystkie fakty pod uwagę i wyda sprawiedliwy werdykt. Cóż, wyrok, wyrokiem, a jego sumienie będzie z nim na zawsze. Najbardziej żal rodziców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian napisał:
Jedno jest pewne, kierowca był pijany, zmęczony, zdenerwowany i jeszcze chciał się popisać szybką jazdą. Winę należy zrzucić na młodzieńczą głupotę i brak doświadczenia, które jak to w życiu przychodzi zazwyczaj z wiekiem. Wkrótce rozprawa. Mam nadzieję, że sąd weźmie wszystkie fakty pod uwagę i wyda sprawiedliwy werdykt. Cóż, wyrok, wyrokiem, a jego sumienie będzie z nim na zawsze. Najbardziej żal rodziców...
Jakbys nie wiedzial to sie sam poddał karze !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa... poddal sie 5-letniej karze za spowodowanie wypadku w ktorym zginelo 3 mlodych ludzi... ROTFL- smiech na sali. ale sprawa trafila w ostatnim momencie w odpowiednie miejsce i proponowana kara zostanie skrupulatnie zweryfikowana....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LF napisał:
taaa... poddal sie 5-letniej karze za spowodowanie wypadku w ktorym zginelo 3 mlodych ludzi... ROTFL- smiech na sali. ale sprawa trafila w ostatnim momencie w odpowiednie miejsce i proponowana kara zostanie skrupulatnie zweryfikowana....
w jakie miejsce sprawa trafila w ostatnim momencie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawia mnie skad wy kur.. wszystko wiecie,powiem wam wy k...a gowno wiecie i skonczcie to forum zajeb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieznajoma napisał:
w jakie miejsce sprawa trafila w ostatnim momencie?
w bardziej odpowiednie niz byla wczesniej:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakim etapie jest sprawa w sądzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian napisał:
Na jakim etapie jest sprawa w sądzie?
nie interesuj sie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka. napisał:
nie interesuj sie !!!
dlaczego ma sie nie interesowac?? moze jest ciekawy jak sie potoczyly sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LF napisał:
taaa... poddal sie 5-letniej karze za spowodowanie wypadku w ktorym zginelo 3 mlodych ludzi... ROTFL- smiech na sali. ale sprawa trafila w ostatnim momencie w odpowiednie miejsce i proponowana kara zostanie skrupulatnie zweryfikowana....
niechce nikogo bronic ale tych 3 mlodych ludzi wiedzialo ze kierowca pil a i tak weszli do tego auta. moim zdaniem to wlasnie oni powinni mu powiedziec zeby nie kierowal jezeli pil, wiec zganianie winy na kierowce to glupota moim zdaniem, wszyscy ci co zycza mu smierci sa kretynami, przeciez nie zrobil tego specjalnie tylko to byl wypadek... postawcie sie w jego sytuacji a nie piszecie tak jak by wciągną tych ludzi na sile i specjalnie sie rozbil. wspolczuje rodzinom ofiar [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieznajomy napisał:
dlaczego ma sie nie interesowac?? moze jest ciekawy jak sie potoczyly sprawy.
no taki ciekawsi jestes to sobie na sprawy chodz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka. napisał:
no taki ciekawsi jestes to sobie na sprawy chodz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a ty chodzisz na te sprawy???? bo widze ze masz tu duzo do powiedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LF napisał:
taaa... poddal sie 5-letniej karze za spowodowanie wypadku w ktorym zginelo 3 mlodych ludzi... ROTFL- smiech na sali. ale sprawa trafila w ostatnim momencie w odpowiednie miejsce i proponowana kara zostanie skrupulatnie zweryfikowana....
Niestety w Polsce życie jest bardzo tanie i państwo, w tym wymiar sprawiedliwości nie dba o bezpieczeństwo obywateli i nie każe zbyt surowo zbrodniarzy. Wydaje się nawet, że przestępcy mają większe prawa, niż ich ofiary. Bardzo to smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...